Współpraca

Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych.
W przypadku zakupu większych ilości możliwość negocjacji cen, transportu, atrakcyjne rabaty...
więcej informacji »

Nowości i promocje

Uwaga ! Domena puidukoda.pl przekierowanie na Fabicholz s.c.
24.05.2017
W odpowiedzi na liczne zapytania osób ,które mogą uważać ,że są wprowadzane w błąd ,w imieniu estońskiej firmy OU Puidukoda oraz Puidukoda Polska sp z o.o . Oświadczamy: Proceder przekierowania na stronę firmy Fabicholz s.c poprzez www.puidukoda.pl może sugerować że w ofercie tej firmy występują produkty estońskiego producenta OU Puidukoda co nie odpowiada prawdzie.
czytaj dalej »

Katalog produktów:

Katalog produktów
pobierz katalog »

Witamy w Puidukoda Polska

O nas:

Puidukoda – to połączenie rzeczownika i przymiotnika z języka estońskiego koda – izba, dom; puidu – drewniana.

Produkty OU Puidukoda zaczęły pojawiać się na polskim rynku w 2004 roku
i do 2011 można było je nabyć wyłącznie w systemie zakupu hurtowego w zakładzie produkcyjnym w Estonii.

W 2011 powołana została Puidukoda Polska sp z o.o, w której połączono potencjały: estoński - produkcyjny i polski - handlowy. Poprzez Program Składy Polska: w Piszu na Mazurach i w Koninie – Wielkopolska poprawiła się dostępność produktów w mniejszych ilościach, osiągnięto też większą elastyczność logistyczną.

Nasi Partnerzy.

Nadal tak jak i 12 lat temu podstawowym kanałem dystrybucji jest Sale Direct - sprzedaż bezpośrednio z Estonii pakietu produktów i dostawa pełnych ładunków dla polskich firm,które realizują swoje cele biznesowe.

Poprzez kanał dystrybucji Składy Polska możemy dopasować logistykę i dostawy dla innej grupy Naszych Partnerów: firm remontowych, budowlanych i dla inwestorów indywidualnych. Próg minimum logistycznego został dostosowany do potrzeb. Grupę Klientów Detalicznych obsługujemy lokalnie z naszych skladów w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną.

Ekspozycja

Nowe produkty w naszej ofercie