Kontakt

Anna Bałdyga
Anna Bałdyga
Menedżer Składy Polska
Koordynator Programu Saunowego
(urlop macierzyński)
SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA ZE SKŁADÓW W POLSCE

Biuro Handlowe
12-200 Pisz, ul. Gdańska 16
+48 87 423 21 59
pon-pt: 8-16
Magazyn
ul. Gdańska 18
Anna Bałdyga
Anna Bałdyga
Menedżer Składy Polska
(urlop macierzyński)
Barbara Zbieranek
Barbara Zbieranek
Kierownik Składu
+48 667 694 323
barbara@puidukoda.eu
Wojciech Maciejewski
Wojciech Maciejewski
Z-ca Kierownika Składu
+48 665 086 057
wojciech@puidukoda.eu

Skład Fabryczny
62-510 Konin
ul. Spółdzielców 26
+48 63 248 21 06
pon-pt: 8-16
Anna Bałdyga
Anna Bałdyga
Menedżer Składy Polska
(urlop macierzyński)
Grażyna Gemzicka
Grażyna Gemzicka
Kierownik Składu
+48 722 200 555
grazyna@puidukoda.eu
Jerzy Kałecki
Jerzy Kałecki
Specjalista ds. logistyki
+48 722 150 555
jerzy@puidukoda.eu
Centrala
Biuro administracyjne
12-200 Pisz
ul. Grunwaldzka 5
+48 87 423 30 03
Karolina Lipowska
Karolina Lipowska
Asystentka Zarządu ds. Administracyjnych
karolina@puidukoda.eu
Marika Samsel
Marika Samsel
Specjalista
ds. reklamy i PR
+48 665 410 444
marika@puidukoda.eu
Gdzie jeszcze możesz nabyć nasze produkty:
P.P.H.U. "Pasternok" Piotr Pasternok
46-050 Raszowa, ul. Ozimska 75
+48 77 464 43 63
+48 509 45 22 80
pasternok@02.pl
www.dachypasternok.pl
KA 11
64-965 Okonek, ul. Wodna 28
(okolice Trójmiasta)
+48 516 155 173
a.szybska@ka11.pl
www.ka11.pl
Regionalna Baza Materiałowa
64-965 Okonek, ul. Wodna 28
+48 604 284 052
+48 665 410 444
tomasz.lipowski@puidukoda.eu
marika@puidukoda.eu
DREWNOLIT Cezary Rułka
24-103 Żyrzyn k.Puław, Cezaryn 22
+48 607 040 097
drewnolit@tlen.pl
www.drewnolit.pl
P.P.H.U Koda Bernarda Koda
16-070 Choroszcz, Porosły Kolonia 19A
+48 607 811 195
dariusz.koda@onet.pl
www.fhukoda.pl
ENBUD Drewno Profilowane
34-602 Laskowa, Laskowa 770
+48 668 002 146
drewno@enbud.eu
www.enbud.eu
DREWNO-CENTRUM
83-110 Tczew, ul. 30 Stycznia 32
+48 502 530 282
biuro@drewno-centrum.pl
www.drewno-centrum.pl
KUBI
84-207 Koleczkowo
Łężyce, Al. Parku Krajobrazowego 70
+48 505 073 512
biuro@kubi.pl
www.kubi.pl
TARTAK KOZŁY
63-500 Ostrzeszów, Kozły 6a
+48 605 410 999
tartakozly@tlen.pl
www.tartak-kozly.pl
PALISANDER
73-108 Lipnik, Lipnik 14
+48 606 531 939
biuro@palisander-tarasy.pl
www.palisander-tarasy.pl

Lokalizacja na mapie:

Legenda:
Składy Fabryczne
Przedstawicielstwa Regionalne
Autoryzowani Dystrybutorzy
Poszukujemy Partnerów