Aktualności

Puidukoda OU - Aktualności

10.02.2015

Newsletter zawiera podsumowanie wyników za rok 2014, wyniki sprzedażowe, przeprowadzone inwestycję. Prezentuję plany na rok 2015, między innymi takie jak obecność na międzynarodowych targach Budma które odbędą się 10-13 marca w Poznaniu. W news'ach przeczytają Państwo o wprowadzeniu do sprzedaży nowych profili elewacji drewnianych z modrzewia syberyjskiego lub o nowej ofercie która pozwoli na zabezpieczenie drewna, jedną z najszlachetniejszych metod którą jest woskowanie drewnianych wykończeń naszych domów. Zapraszamy do lektury.

czytaj dalej »

PUIDUKODA POLSKA NA TEGOROCZNYCH TARGACH BUDMA 2015

02.02.2015

Firma Puidukoda Polska zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą na tegorocznych targach Budma 2015 w Poznaniu. Znajdziesz Nas w pawilonie 7A, na stoisku nr 1.

czytaj dalej »

JUŻ JEST NOWA DESKA ELEWACYJNA

23.01.2015

JUŻ JEST NOWA DESKA ELEWACYJNA UTK/ROMBO MODRZEW SYBERYJSKI ŚWIERK SKANDYNAWSKI

czytaj dalej »

SKLEP DRZEWNY "PAN DRZEWKO" - WIELKIE OTWARCIE !

19.11.2014

Puidukoda Polska Sp. z.o.o uruchamia program sklepów drzewnych - wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu! Suszone drewno profilowane dla budownictwa szkieletowego, do wykończenia wnętrz oraz fasad budynków. Ponad to bogata oferta środków do ochrony drewna oraz systemów montażowych dla tarasów i elewacji. Zapraszamy do naszych sklepów, zapewniamy profesjonalną obsługę w miłej atmosferze.

czytaj dalej »

Puidukoda Polska bierze udział w budowie domu ze słomy.

14.10.2014

W dniach 22-27 września 2014 r. przedstawiciel firmy Puidukoda Polska Pan Marcin Kaup chcąc lepiej poznać potrzeby naszych klientów uczestniczył w praco-warsztatach budowy domu...

czytaj dalej »

Puidukukoda Polska na 7 Targach Budowlanych Sibex.

26.02.2014

W dniach 21-23 luty 2014 r. Puidukoda Polska prezentowała swoje produkty na regionalnych targach budowlanych w Sosnowcu Silesia Expo. Stoisko prowadziliśmy wspólnie z naszym autoryzowanym przedstawicielem regionalnym firmą PHU Pasternok z Raszowa, k. Tarnowa Opolskiego. Wszystkim naszym gościom oraz przyszłym partnerom dziękujemy za wysoką frekwencję oraz miłą atmosferę.

czytaj dalej »

Spotkanie wigilijne pracowników i partnerów Puidukoda Polska

05.02.2014

Spotkanie wigilijne pracowników i partnerów Puidukoda Polska

czytaj dalej »

Puidukoda - spółka, w której czyta się historię Estonii.

03.02.2014

Polacy przez wiele lat postrzegali Estonię jako małe, zapyziałe państewko, byłą republikę ZSRR z całym przynależnym temu statusowi bagażem i w ogóle nie widzieli tam żadnego biznesu. W ostatnich latach sporo sie jednak zmieniło, coraz więcej widuję tam naszych TIR i spotykam też coraz więcej Polaków. Dużo tam sprzedajemy.

czytaj dalej »

Klub Sportowy Śniardwy i Puidukoda Polska Sp. z o.o. razem przez kolejny rok.

16.01.2014

Z końcem grudnia firma Puidukoda Polska i Śniardwy podpisały nową umowę sponsorską, w myśl której polsko-estońska spółka pozostanie Sponsorem Strategicznym zielono-niebieskich. Umowa obowiązywać będzie przynajmniej do końca 2014 roku. Informację, że firma ta nadal będzie wspierać Śniardwy podano podczas grudniowego spotkania podsumowującego działalność klubu w minionym roku. Wtedy też odczytano list intencyjny, w którym Puidukoda Polska wyraziła zadowolenie z dotychczasowych działań podejmowane przez Klub w obszarze dotyczącym działań marketingowych, a także z uznaniem odnosiła się do wywalczonego awansu do V Ligi.

czytaj dalej »

Wizyta we Francji

12.12.2013

W dniach 27-29.11.2013 roku delegacje firm będących własnością,albo powiązanych udziałami z Rose Group Francja złożyły wizytę w zakładach koncernu w miejscowości Lamballa w Bretani.

czytaj dalej »


Więcej informacji

Skład Mazury w Piszu
Skład "Mazury"
12-200 Pisz, ul. Gdańska 16
kontakt

Skład Wielkopolska w Węglewie
Skład "Wielkopolska"
Węglew, ul.Bukowa 13, 62-590 Golina
kontakt

Skład w Lublinie
Skład "Lublin"
Dominów 163, 20-388 Lublin
kontakt