Aktualności

Uwaga ! Domena puidukoda.pl przekierowanie na Fabicholz s.c.

14.06.2017

W odpowiedzi na liczne zapytania osób ,które mogą uważać ,że są wprowadzane w błąd ,w imieniu estońskiej firmy OU Puidukoda oraz Puidukoda Polska sp z o.o .

Oświadczamy:
Proceder przekierowania na stronę firmy Fabicholz s.c poprzez www.puidukoda.pl może sugerować że w ofercie tej firmy występują produkty estońskiego producenta OU Puidukoda co nie odpowiada prawdzie. Program realizowany przez OU Puidukoda i Fabicholz s.c zastał zakończony w czerwcu 2012 roku i nie było potrzeby dalszego prolongowania zgody na poslugiwanie się nazwą Puidukoda przez Fabicholz s.c. Od czerwca 2012 roku nie dostarczamy produktów OU Puidukoda do Fabicholz s.c w związku z powyższym nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne łącznie nazwy Puidukoda z ofertą produktową Fabicholz s.c . Wszystkie produkty OU Puidukoda dostarczane do Polski są oznakowane i dla uniknięcia pomyłki; w żółtą folię pakowane są niższe klasy jakości – B i C . Natomiast kolorem bialym z czerwonym nadrukiem oznaczone są klasy AB ; A i A+.

Poprawne i legalne domeny przynależne do nazwy puidukoda w Polsce to:

  • puidukoda.eu
  • puidukodapolska.pl
  • drewnoestonskie.pl

Ponadto część naszych Partnerów w Polsce w trybie indywidualnym otrzymała prawo posługiwania się nazwą lub znakiem OU Puidukoda ,dotyczy to wyłacznie oficjalnych Przedstawicielstw i Dystrybutorów Autoryzowanych: www.drewnoestonskie.pl/kontakt

Przepraszamy Państwa ,ale nie wiemy z jakiego powodu Fabicholz s.c dysponując własnym zupelnie przyzwoitym potencjałem “podpiera” się nazwą jednego z byłych swoich dostawców nie mając w swojej ofercie jego produktów? Działenie pod “obcą banderą” ? Pomimo wątpliwości natury etycznej , zakładamy ,że jest to ze strony użytkownika zwykłe przeoczenie spowodowane automatycznym przedłużaniem opłacania domeny puidukoda.pl wykupionej notabene przez Fabicholz s.c w latach 2009-2012.

Na zakończenie ,to dziękujmy firmie Fabicholz s.c za trwanie przy nazwie “puidukoda’ i pomoc w logowanie tego trudnego słowa w świadomości rynkowej.

Zarzad Puidukoda Polska sp z o.o.

« Powrót

Więcej informacji

Skład Mazury w Piszu
Skład "Mazury"
12-200 Pisz, ul. Gdańska 16
kontakt

Skład Wielkopolska w Węglewie
Skład "Wielkopolska"
Węglew, ul.Bukowa 13, 62-590 Golina
kontakt

Skład w Lublinie
Skład "Lublin"
Dominów 163, 20-388 Lublin
kontakt